3-5 вересня 2021 року
Палац Потоцьких
LVIV COFFEE FESTIVAL
єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

LVIV COFFEE FESTIVAL

Чи є ще в Україні місто, окрім Львова, в якого стільки різних синонімів? Мабуть таки - ні. Бо ж коли говорять про місто серед дощів, маленький Париж, українську Венецію, чи місто із запахом шоколаду, то всім зрозуміло, що це - Львів. І без сумніву, Львів першим спадає на думку, коли говорять про місто з ароматом кави.

Колись, всім відомий галичанин Юрій Кульчицький привчив до кави віденців. Поступово, мода на каву прийшла і до Львова. І не дивно, що в славетному місті є люди-кавомани, які продовжують традиції, цінують якість та смак, дбають про культуру споживання кави чи то вдома, чи в  кав'ярні. Серед кагорти сучасників-кавоманів Львова, без сумніву, можна назвати: Маркіяна Бедрія, Вардкеса Арзуманяна, Арсена Шлапака та ін.

Усвідомивши всю силу смаку кави для львів'ян, та власне те, що кава, по суті, є символом Львова, спочатку ентузіасти, а тепер вже справжні цінителі напою зрозуміли, що можуть зробити для міста набагато більше, аніж просто варити надзвичайно смачну каву в кав'ярнях...

Спочатку були мрії... За горнятком кави почали з'являтись плани, а там, як виявилось, не так вже й довго до їх реалізації.

І от 12 років тому, у Львові пройшов перший фестиваль кави. Спочатку було складно, зате цікаво. Але завжди було кавово. За 12 років було багато всього: і злетів, і падінь, і посмішок, і сліз...Було солодко, а бувало і з присмаком гірчинки. Але все пережите не лише загартовує, але й надихає.  І от, сьогодні, Lviv Coffee Festival - захід, який єднає людей не лише з різних міст України, але й з різних міст Світу.

"Фестиваль кави за роки своєї історії не просто вплинув на кавовий ринок у Львові зокрема, а й в Україні загалом. Вже 11 років у кінці вересня Lviv Coffee Festival збирає близько 150-ти тисяч людей, яких об'єднує кава. Запитайте у Вашому відділі маркетингу, хто і як ще може зібрати таку цільову аудиторію в одному місці протягом чотирьох днів", - Андрій Сидор, організатор та засновник фестивалю, керівник DikArt Creative Marketing Company.

Без зайвого пафосу, можемо сказати, що кавовий фестиваль - це те, чим пишаються львів'яни. Бо є гарна нагода запросити старих друзів чи знайомих до Львова на каву, показати іноземцям чим живе місто і як розвивається, дозволити собі посмакувати як традиційну, так і зовсім неординарну каву...

Щороку на фестивалі обирають найкращу кав'ярню. Це не лише почесне звання, але й виклик. Це стимул добросовісної конкуренції серед численних закладів Львова. Протягом періоду голосування одразу ж видно наскільки високий рівень кавової культури у Львові і як сильно кожна з кав'ярень прагне розмістити на стіні грамоту з надписом: "Найкраща кав'ярня року".

Організатори фестивалю висловлюють свою подяку всім хто долучився та запрошують на каву до Львова 3-5 вересня 2021 року на оновленій локації.


Голосуй тут
Купити квитки