21 - 24 вересня 2017 року
проспект Свободи, пл. Музейна
LVIV COFFEE FESTIVAL
єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

Кавова велоМИЛЯ

КОЛИ: 23 вересня 2017
СТАРТ: уточнюється
МАРШРУТ: уточнюється

Велосипед стає невід’ємною частиною міського простору Львова. Велосипедом на роботу і на побачення, на відпочинок і просто зустрітися з друзями за горнятком кави - зручно, корисно, додає відчуття свободи і незалежності.
«Кавова ВелоМИЛЯ» об’єднає понад 500 велофанів та кавоманів, які почнуть суботній ранок на площі Музейній з горнятка кави, проїдуть старовинними вулицями Львова.

УМОВИ УЧАСТІ У Кавовій велоМИЛІ

  • Щоб прийняти участь у Кавовій велоМИЛІ (далі - велоМИЛЯ) потрібно зареєструватися.
  • Кожен учасник повинен мати велосипед. Якщо велосипеда немає, його можна орендувати ТУТ. Радимо також ознайомитися з умовами прокату велосипеда. Велосипед на прокат можна замовити на пл. Музейну за тел.: 050 388 23 04, або взяти на інших пунктах прокату: пл. Ринок, 31 (стійка на вулиці біля Ратуші), просп. Свободи,14 (біля пам'ятника Т. Шевченку), вул. Словацького,18 (внутрішній дворик). Для учасників веломилі  прокат велосипеда за ціною 80 грн/2 год
  • Кожен учасник повинен перевірити справність власного  велосипеду.
  • Кожен учасник повинен суворо дотримуватись ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ. Перед велоМИЛЕЮ  слід детально з ними ознайомитись.
  • Кожен учасник має вчасно прибути на місце збору -  пл. Музейна 1, початок  реєстрації - 10.30 год.
  • Кожен учасник має чітко дотримуватись маршруту велоМИЛІ.
  • Кожен учасник сам несе відповідальність  за свою безпеку.
  • Кожен учасник має усвідомлювати та розуміти, що організатори не несуть відповідальності за крадіжки, можливі прояви вандалізму та різного роду форс – мажорні обставини, яких може зазнати учасник під час велоМИЛІ.
Реєстраційна форма


Організатор:
За підтримки:
Партнери:
Інформаційні партнери: