13 - 16 вересня 2018 року
проспект Свободи, пл. Музейна
LVIV COFFEE FESTIVAL
єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

Кавовий тур


ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ КАВОВОГО ТУРУ LVIV COFFEE FESTIVAL


Львів’яни та гості міста, вирушають у тур кав’ярнями Львова, щоб обрати найкращу. Важливими є кава, люди, атмосфера, прийняття, те, що робить кав’ярню особливою.

Кавовий тур — це знайомство з кавою, це прояв уваги до своєї улюбленої кав’ярні, це спілкування та зустрічі. Команда кожної з кав’ярень гордо презентує все те, чим пишається.

Бути найкращою кав’ярнею у місті, де люблять та живуть кавою - це честь та виклик.


ЯК ВСЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ?


У кав’ярні, яка бере участь в голосуванні, встановлюється брендована скринька для голосування. Кожен відвідувач кав’ярні, купуючи каву, в обмін на чек, отримує бюлетень, в якому ставить позначку навпроти тієї кав’ярні, якій надає перевагу. В одному бюлетені можна проголосувати тільки за одну кав’ярню. За дотриманням правил голосування у кожній кав’ярні стежать представники команди Lviv Coffee Festival.

Кав’ярні будуть змагатися в номінаціях*

«Найкраща кав'ярня Львова»
«Найкраща авторська кава»
«Найкраща кава з собою»
«Найкраща кава в джезві»
«Найгостинніша кав'ярня»
«Кава з історією»
«Відкриття року»
«Кава і до кави»
«Мистецька кав'ярня»
«Найкращий кавовий коктейль»

* Переможців в номінаціях визначає команда Lviv Coffee Festival.

Голосування за найкращу кав’ярню

ЯК ГОЛОСУЄМО?

•  на сайті Lviv Coffee Festival — 20%, голосування триває до 16:00, 16 вересня 2018 
Механіка: на сайті у рубриці «Голосування за найкращу кав’ярню» створюється спеціальне поле з логотипами кав’ярень-номінантів. Кожен, хто відвідує сайт, може проголосувати тільки за одну кав’ярню. Про зарахування голосу приходить підтвердження на поштову скриньку.

•  на fb-cторінці Lviv Coffee Festival — 10%, голосування триває до 16:00, 16 вересня 2018 
Механіка: на facebook-сторінцістворюється спеціальне поле з логотипами кав’ярень-номінантів. Кожен, хто відвідує сторінку фестивалю, може проголосувати тільки за одну кав’ярню. 

• голос таємного експерта — 15%, протягом 14-16 вересня 2018
Механіка: таємний експерт протягом двох днів відвідує кав’ярні-учасниці, оцінює кожну за встановленими критеріями за 5-ти бальною шкалою. В кінці туру підраховуються бали кожної кав’ярні. 

• бюлетенями у кав’ярнях — 55%, голосування триває до 17:00, 16 вересня 2018 
Механіка: у кожній кав’ярні, яка бере участь в голосуванні, встановлюється брендована скринька для голосування. Кожен відвідувач кав’ярні, купуючи каву, в обмін на чек, отримує бюлетень, в якому ставить позначку навпроти тої кав’ярні, якій надає перевагу. В одному бюлетені можна проголосувати тільки за одну кав’ярню. За дотриманням правил голосування у кожній кав’ярні стежать представники команди свята.Ми будемо раді бачити Вас серед гостей!


Голосуй тут
Організатор:
За підтримки:
Партнери:
Партнери
Kulchytsky Coffee Cup :
Спонсори
Kulchytsky Coffee Cup :
Офіційна вода
Kulchytsky Coffee Cup :
Технічні партнери:
Інформаційні партнери: