2021 рік
Трамвайне Депо
LVIV COFFEE FESTIVAL
єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

Чемпіонати

Kulchytsky Coffee Cup - це серія чемпіонатів, які об'єднують найкращих. Мікс досвіду, знань, перемог та натхнення. Всі чемпіонати Kulchytsky Coffee Cup проходять за підтримки SCA Ukraine. 

BARISTA CHAMPIONSHIP / ЧЕМПІОНАТ БАРИСТА

 

Відчуваєш, що можеш своєю кавою змінити світ? 4 еспресо, 4 капучіно, 4 авторські напої — і це все за 15 хвилин з цікавими, і професійними розповідями про себе та каву. Запрошуємо найкращих баріста, що поділяться  досвідом, вміннями та досконалістю приготування кави.


Місце проведення: правий ангар Трамвайного депо (м.Львів, вул. Дмитра Вітовського, 57).

Час проведення: півфінали — 12 вересня 2019 року, фінал — 13 вересня 2019 року. Тренування відбудуться 11 вересня 2019 року безпосередньо на локації чемпіонатів.

Умови участі: 900 грн/учасник. 

Кавові еспресо-машини: Sanremo Cafe Racer 2 gr

Кавомолки: Sanremo SR 71C OD (conical burrs) Додаткове технічне забезпечення Чемпіонату: нок-бокси, темпери, темперувальні килимки


Переможець чемпіонату: Євгеній Мельников / One Love CoffeeКоординатор Чемпіонату: Арсен Шлапак — власник мережі KREDENS CAFE, суддя національних чемпіонатів, фіналіст Чемпіонату Баріста, переможець Кубка Кульчицького 2016 року (Чемпіонат Бариста).партнер медіа-партнер офіційна вода за підтримки

технічні партнери Чемпіонату

ALTERNATIVE CUP TASTERS CHAMPIONSHIP / ЧЕМПІОНАТ З АЛЬТЕРНАТИВНОГО КАПТЕСТИНГУ

 

Чемпіонат з "кавової" пам'яті, який є рецепторним викликом для учасників. Основна задача - ідентифікувати походження сорту зерна та регіону базуючись на письмових нотатках зроблених під час дегустації за обмежений час. Переможець отримує сертифікат на участь в Open Alternativo de cata de cafe (переліт, проживання та внесок учасника).


Місце проведення: правий ангар Трамвайного депо (м.Львів, вул. Дмитра Вітовського, 57).

Час проведення: півфінали — 14 вересня 2019 року, фінал — 15 вересня 2019 року.

Умови участі: 1000 грн/учасник. 

Максимальна кількість учасників: 24 особи.

Правила чемпіонату: Офіційні правила Чемпіонату.


Переможець чемпіонату: Валерій Нікулін / Fresh Black


Координатор Чемпіонату: Наталія Остапюк — триразова чемпіонка Українського Чемпіонату Баріста, Срібний призер Чемпіонату Брюверс Кап.

організаційний партнер кавовий партнер медіа партнер офіційна вода

Результати відбірковихРезультати фіналу


Barista Games - це проект, який покликаний об'єднувати бариста навколо подій та змагань, які побудовані на рівних та доступних умовах участі для кожного.BARISTA GAMES/ VEGAN LATTE ART BATTLE

 

Ми хочемо подолати стереотип, що лате арт, то лише про поєднання про кави і молока. Лате Арт може бути при приготуванні какао, чи матчі з використанням рослинного молока. Тому ми вирішили змінити класичні правила, і звернути увагу бариста на навички приготування напоїв на рослинному молоці


Місце проведення: правий ангар Трамвайного депо (м.Львів, вул. Дмитра Вітовського, 57). Дата проведення: 14 вересня 2019 року.

Час проведення: 15:30 - 19:30 (може змінюватись).

Максимальна кількість учасників: 16.

Умови участі: 600 грн/учасник Призовий фонд: 10 000 грн / кубок / призи від партнерів

Регламент та реєстрація: на сайті Barista GamesBARISTA GAMES / BREW BATTLE

 

Змагання по заварюванню кави ручними методами. У кожного повара свій рецепт приготування страв, у кожного бариста свій рецепт приготування кави. Всі участники в рівних умовах, адже організатори надають всі аксесуари для заварювання кави, та власне саму каву. Переможе найкращій рецепт, та бариста з кращими навичками та вміння адаптуватись під незнайомі умови.


Місце проведення: правий ангар Трамвайного депо (м.Львів, вул. Дмитра Вітовського, 57). Дата проведення: 15 вересня 2019 року.

Час проведення: 12:00 - 16:00 (може змінюватись). Максимальна кількість учасників: 27.

Умови участі: 600 грн/учасник. Призовий фонд: 10 000 грн / кубок / призи від партнерів.

Регламент та реєстрація: на сайті Barista Games 

Голосуй тут
Купити квитки