12 - 15 вересня 2019 року
Трамвайне Депо
LVIV COFFEE FESTIVAL
єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

КаваExpo


КаваExpo — це презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії. Це особлива платформа для бізнесу та успішних проектів.

Запрошуємо на каву до Львова! Ми раді працювати з Вами!


Ми на Facebook
Пишіть нам: info@coffeefest.lviv.ua
Телефонуйте: (032) 235 77 88


Учасники 2018:

Офіційний представник компанії ТОПЕР в Україні
Приватне підприємство Інтер інвестмент
58000 м. Чернівці
вул. Героїв Майдану, 160
тел. +380506643852, +380508010599
www.toper-ua.com.ua


Компанія «Toper roasters» провідний виробник кавового обладнання в світі. Ростери для обсмаження кави, промислові  млини для кави та інше високотехнологічне обладнання. «Toper» успішно працює в 22 областях України.«ОРСО-ТРЕЙД» — український виробник кави з повним виробничим циклом. Завдяки класичній технології обсмаження, інноваційним процесам обробки, майстерності фахівців і контролю якості, на всіх етапах виробництва, компанія виробляє каву найвищої якості під власними брендами «ORSO» та «Смачна кава».

В своїх блендах використовують складні 4-х 7-ми компонентні купажі. «ОРСО-ТРЕЙД» пропонує виробництво кави під Вашою торговою маркою. Виробничі потужності компанії дозволяють, не тільки виробляти каву під власними ТМ, але і створювати ексклюзивні купажі для ТМ.

Місія компанії — створення кави найвищої якості!

Офіційний сайт компанії ORSO«ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» було засновано у 2012 році, компанія є розробником та виробником фільтрів для води, а також офіційним дистриб'ютором компанії Puricom Europe та Pollet Water Group на території України. Серед наших основних партнерів та клієнтів представники напряму HoReCA. На наших вітринах фільтри води для побуту, професійних кавоварок, льодогенераторів, пароконвектоматів.

Ми працюємо із місією  «Екологічні продукти понад усе».


ТОВ «ЗАВАРІ ГРУП» — ексклюзивний імпортер італійської кави вищого ґатунку «Nero Nobile» в Україні. Відбірні зернові суміші були створені фахівцями обсмажування ще в далекому 1966 році.Протягом декількох років «NeroNobile» був сертифікований міжнародними винагородами і отримав низку позитивних відгуків від споживачів.

Компанія «ЗАВАРІ ГРУП» позиціонує себе як виробник високоякісної кави з офіційно зареєстрованою торговою маркою «Zavari» з 8 річним досвідом роботи в кавовому бізнесі. Організація в 2016 році запровадила власне обсмажування зерен, в асортимент яких входить — понад 12 блендів та 30 моносортів для задоволення потреб кожного клієнта. Також, можливе індивідуальне купажування за смаком замовника та виробництво продукції під торговою маркою клієнта.

Ми любимо свою роботу, а саме тому допомагаємо нашим партнерам розвиватися разом з нами. В спектр наших послуг входить:

• Відкриття та розвиток кав'ярень;
• Оренда кавового обладнання;
• Інженерний сервіс по обслуговуванню та ремонту;
• Продаж нового та реставраційного професійного обладнання;
• Продаж кавових аксесуарів Motta, DVG, LF, Hario.
• Натуральна італійська кава «Nero Nobile» та кава власного обсмажування «Zavari».

Гарантуємо якість роботи та індивідуальний підхід до кожного партнера!

Детальніше: http://zavari.ua/ та http://service.zavari.ua/

38 (098) 75 000 55
38 (063) 93 000 55
(044) 227 42 55

info@zavari.uaТМ Світ Кави 
пл. Катедральна, 6        
пл. Ринок, 30      
вул. Кульпарківська, 59  79000, Львів, Україна 
Телефон: +38 0322 952 077 
Facebook: 
https://www.facebook.com/svkavyroastery
Instagram: @svkavy.roastery 
Офіційний сайт: 
www.svitkavy.com

Світ Кави — компанія, яка спеціалізується на обсмажуванні зеленого зерна, продажу кавового зерна, оренди кавового обладнання. Також Світ Кави — це дві кав'ярні в центрі Львова: Світ Кави на Катедральній та Світ Кави на Ринку. Перші в Україні працювали зі свіжим кавовим зерном. Смажимо каву вже 6 років. 

Наш лозунг «From coffee bean to cup» втілює філософію нашої роботи. Ми детально слідкуємо за кожним процесом від фермера до моменту, як ви замовляєте каву: їздимо на плантації для вибору зеленого зерна, удосконалюємо процеси обсмажування кави, вибираємо лише надійне упакування, яке не пропускає повітря, готуємо каппінги кожного дня для перевірки якості.

ТМ Віденська Кава
вул. Шевченка, 317а  79000, Львів, Україна 
Телефон: +38 097 282 63 68
Facebook: 
https://www.facebook.com/WidenskaKawa/
Офіційний сайт: http://www.wiener-kaffee.eu/index-ua.php

Історія підприємства «Віденська кава» – одного з найбільших виробників кави в Україні – бере початок у переломному періоді нашої історії, коли стара економічна система зазнала краху і почалася нова ера зародження приватного підприємництва. Підприємство пройшло складний шлях від крихітного кооперативу ентузіастів на зорі незалежності України, через нелегкі 90-ті – до великого виробника, який сьогодні займає провідні позиції на українському ринку натуральної кави.

Впродовж чверті століття свого існування, спочатку як виробничий кооператив «Сантос», з 1992 р. – як спільне українсько-австрійське підприємство «Віденська кава», засновниками якої стали «Сантос» (Львів) і АПЦ Торгівельна агентура (Відень), а з 1999 р. – як товариство з обмеженою відповідальністю «Віденська кава», підприємство займається переробкою та реалізацією кави.

Підприємство «Віденська кава» здійснює повний цикл переробки зеленої кави, а також є одним із найбільших імпортерів зеленої кави в Україні та має найширший асортимент кави різних сортів і країн походження. Для максимального задоволення потреб клієнтів постійно підтримується стабільно великий асортимент, що нараховує близько 70 моносортів загальною вагою понад 150–200 т зеленої кави.

На даний час ТзОВ «Віденська кава» належить власна територія у м. Львові. Тут розташовані адміністративно-офісні приміщення та потужності виробництва загальною корисною площею понад 2000 м2. Виробничий процес на підприємстві автоматизований. А продуктивність становить до 350 т кави на місяць.

На підприємстві постійно оновлюється обладнання і впроваджуються нові технології виробництва. Процес виробництва здійснюють і контролюють висококваліфіковані робітники – обсмажувальники, фасувальники, наладчики обладнання та інші. Члени колективу систематично відвідують міжнародні виставки у галузі, ознайомлюються з новинками у сфері виробництва кави та кавовим обладнанням за кордоном, зокрема, в Італії, та переймають досвід закордонних колег.

За період діяльності підприємство неодноразово було нагороджене Клубом пакувальників України відзнаками «Зірка упаковки України» за розробку цікавих, оригінальних упакувань для кави. В 1999 році на Всесвітньому конкурсі з упаковки «World Star» у Аргентині наша упаковка (з панорамою Львова 1826 року) була визнана однією з найкращих упаковок у світі в номінації «Безалкогольні напої».

Наші клієнти знаходяться у всіх областях України, серед них, окрім кінцевих споживачів, також значна кількість малих, середніх та великих підприємств – виробників харчових продуктів. Продаж кави здійснюється через гуртову та роздрібну мережу приватними підприємцями і представниками у регіонах, котрі, у свою чергу, співпрацюють з дрібними та великими торговельними мережами, а також мережами кав'ярень, ресторанів тощо.ТМ Aroma Kava
Телефон: +38 095 576 71 71, 
+38 067 993 00 33
Facebook: 
https://www.facebook.com/AromaKava.official/
Офіційний сайт: http://aromakava.ua/


AROMA KAVA - мережа кав'ярень, що працює в більш ніж 20-ти містах України, в тому числі Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, надає широкий вибір кавових напоїв, десертів і сендвічів за доступною ціною. 

Учасники 2017:


Illusione - це кава найвищої якості, що виготовляється для справжніх поціновувачів-кавоманів. Кава створюється професіоналами на професійному обладнанні, що дозволяє максимально розкрити весь потенціал кави та отримати якісний продукт.

В асорименті Illusione велика кількість позицій кави, починаючи від еспресо-сумішей і закінчуючи гурманськими мікролотами класу спешіаліті, що обсмажені для приготування як еспресо, так і фільтр-кави.

Обсмажка кави — це справжнє мистецтво та водночас складний процес, що потребує глибоких теоретичних знань та практичного досвіду обсмажчика. Спеціалісти-обсмажчики компанії здобули освіту та стажувались в Інституті Кави Іспанії, що він є навчальним центром SCAE, а головний обсмажчик Illusione — Єгор Полянський, Чемпіон України з Обсмажування кави-2013, Чемпіон України з Каптестингу-2012.

У роботі компанія практикує індивідуальний підхід та обсмажку виключно під замовлення, що дозволяє отримувати максимально свіжий продукт та передавати усю смакоароматичну палітру, що є в кожному сорті кави.

"Illusione. Мистецтво пробуджувати!..»

http://fb.com/illusione.ua

http://instagr.am/illusione.ua
Історія компанії ТОВ «Перша Чарівна Скриня» почалася у 2008 році, саме тоді компанія заявила про себе на українському ринку Кавового вендингового обладнання.

Компанія є офіційним дистриб'ютором та імпортером провідного італійського виробника обладнання для вендингу "BIANCHI VENDING S.P.A.", який у свою чергу входить до трійки лідерів по виробництву вендингового обладнання в Італії. Компанія "BIANCHI VENDING S.P.A." - визнаний лідер в області моди та дизайну, тому кофейні автоматы та сніки марки BIANCHI притягують погляд своїм стилем та якістю. Концептуальні та сучасні в дизайні, строгі та захищені в лініях, і в той же час, прості, надійні та бездоганні в експлуатації.

Компанія "Pelican Rouge" (Нідерланди) представлена ​​широкою лінійкою  зернової  кави з великим вибором купажів  на  будь-який  смак. Компанія ICS (Нідерланди) представляє великий вибір кавових інгредієнтів, шоколаду, чаю, а також гранульованих та порошкових молочних сумішей.Також  ми представляємо продукцію компанії Regilait (Франція), яка є одним з провідних європейських виробників  вершкив та сухого молока для вендингу.

Крім усього з 2017 року наша компанія офіційно представляє на ринку України продукцію компанії "Satro" (Німеччина), відомою своєю бездоганною якістю та смаком.

У 2016 році компанія ТОВ «Перша Чарівна Скриня» офіційно зареєструвала власну торговельну марку «Bestpresso», яка  використовується у власній вендінговій мережі як визначальну свою відмінність  серед конкурентів у широкому діапазоні автоматів та напоїв.

Офіційний представник компанії ТОПЕР в Україні
Приватне підприємство Інтер інвестмент
58000 м. Чернівці
вул. Героїв Майдану, 160
тел. +380506643852, +380508010599
www.toper-ua.com.ua


Компанія "Toper roasters" провідний виробник кавового обладнання в світі.
Ростери для обсмаження кави, промислові  млини для кави та інше високотехнологічне обладнання .  
Toper успішно працює в 22 областях України. 

ТМ Світ Кави 
пл. Катедральна, 6        
пл. Ринок, 30      
вул. Кульпарківська, 59  79000,  Львів, Україна 
+380322952077 
вул. Ігорівська, 12, 04070, Київ, Україна
www.svitkavy.com


ТМ «Світ Кави» працює на кавовому ринку України вже 16 років і за цей час отримала репутацію виробника високоякісної кави як в зернах, так і у вигляді напоїв. 
У 2012 році там запроваджують власне обсмаження кави і виходять на ринок уже як компанія самостійної закупки та обсмаження зерен класу спешиаліті. Вони відслідковують всі етапи роботи зі зерном та кавою, в цьому філософія Світу Кави. Працювати з ними велике задоволення, вони завжди допоможуть вибрати найсмачнішу каву і ви її будете мати свіжою. Також ТМ «Світ Кави» є офіційним представником  ​ТМ «Bezzera» ​та «​Mazzer»​ ​і екслюзивним представником ​ТМ «Мare Terra»​ та «Giesen» в Україні.​ 

Нині ТМ «Світ Кави» об’єднує магазин, палярню і дві кав’ярні у Львові, також кав’ярню на Подолі в Києві. 


Школа створена для професіоналів і початківців кавової справи. Де кожен зможе здобути нові знання, удосконалити навики. Наша школа - це простір творіння і експериментів і кавою.

Best Friend of Barista
www.bfb.ua
www.facebook.com/all4barista
067 442-63-66

Досконало знаючи потреби бариста і проблематику їх роботи, Best friend of barista пропонує обладнання і аксесуари, які допомагають зробити життя бариста легшим, а роботу результативнішою! Best friend of barista – ексклюзивний дилер компаній La Marzocco, Marco, Compak, Cafelat, Brewista та Rhinoware. На Lviv Coffee Festival Ви маєте можливість спробувати в дії La Marzocco Linea Mini і кавомолки Compak серії FRESH!

   Barista Box
Київ,вул. Шота Руставеллі,31б
093 022 58 71, 063 416 76 77, 044 287 67 01
www.facebook.com/BaristaB0X?ref=hl
http://barista-box.com/

13 років ми працюємо на ринку України! І це не тільки 13 років досвіду та успіху, це також 13 років інновацій, впровадження стандартів і зміни сприйняття. Приєднуйся до лав Бариста Бокс з трендсеттерами кавової індустрії: LaMarzocco - еспресо машини, Mahlkoenig та Anfim - кавомолки, Coffee-Tech - шоп-ростери, FETCO - фільтр-кавоварки, Bestmax - фільтри-оптимізатори, Rex-Royal - суперавтомати.. Ск​ажете залізо? Ні - пристрасть:)Голден Бар, ТОВ
01103, Київ, вул. Кіквідзе, 44
044 239-17-64
www.gbg-ua.com

Ексклюзивний представник компаній  CaffeMolinari, Enrich, Dammann, Betjeman and Barton, La Marzocco, Promac, Thermoplan, Rocket Espresso, Marco, Eureka та Compak. Постачання кави, чаю та обладнання для кав’ярень. 

На КаваEXPO –  можливість спробувати в дії La Marzocco и кофемолки Compak нової серії Essential!

    Необхідність використання якісної води в побуті – це не примха сучасності, а раціональна вимога для отримання користі від її споживання. Щоб отримувати воду потрібної якості необхідно застосовувати різні методи фільтрування, які повинні постійно удосконалюватись результатами найновіших досліджень у галузі. Такий принцип лежить в основі діяльності концерну «Best Water Technology AG», дочірня компанія якої – «BWT Україна» цьогоріч відзначила ювілей із дати заснування в 2007 році.

Слоган «For You and Planet Blue» відображає нашу місію розвивати екологічно чисті та економічні продукти й послуги в області водопідготовки, що ще раз доводить те, що BWT є компанією № 1 в області водопідготовки у Європі.

Протягом більше 40 років, BWT займається розробкою та впровадженням передових, стандартизованих продуктів і специфічних, індивідуальних рішень для цих потреб, з урахуванням всіх відповідних екологічних та економічних чинників.

Діяльність понад 3000 працівників компанії спрямована на задоволення потреб в якісній воді домашніх господарств, фармацевтичної та харчової промисловості, готельно-рекреаційних комплексів і громадського сектору.
(067) 572 63 67, 
(057) 373-77-85, 
(057) 373-77-68
sales@aris.ua
aris.ua


Виробник упаковки " Арис" працює в Україні 25 років і випускає найширший асортимент пакетів для кави. 
Щорічно доповнює перелік новими кольорами і формами пакетів.
 Сьогодні - це :
 - 145 чоловік, 
 - більше 4000 квадратних метрів виробництва, 
 - більше 1000 постійних замовників більш ніж в 20 країнах,
 - 11-12 мільйонів пакетів для кави щомісячно, 
 - сотні тонн гнучкої рулонної упаковки в рік. З нами працюють: Світ кави, Фунт кави, Illusione Coffee Roasters, KOFEIN, Кава ISLA, NUARE, CafeBoutique, Coffee Hot і ще близько    1000 обсмажувальників України, Польщі, Німеччини, Чехії, Нідерландів, Швеції, Латвії, Угорщини, Словаччини, Норвегії. 

 ТОВ «Арда-Трейдинг» є імпортером та дистриб'ютором всесвітньо відомих алкогольних та безалкогольних брендів, зокрема зернової та меленої кави ТМ «Bruno» (Італія, Україна), ТМ «Intero» (Україна), обладнання для кав`ярень ТМ «Nuova Simonelli» ( Італія) і преміум сиропів ТМ «1883 Maison Routin» (Франція).

Кава Бруно має шляхетне італійське походження. При розробці блендів Бруно, досвідчені каптестери провели безліч дегустацій кавових зерен з різних куточків планети і, орієнтуючись на смаки та переваги слов`янських народів у Східній Європі, зібрали прекрасні сорти кави, на базі яких були створені бленди, представлені в асортименті торгівельної марки Бруно

1883 Maison Routin - це ультра-преміум бренд сиропів для барів і кав`ярень. Історія сиропів «1883 Maison Routin» почалася більше 130 років тому. Поєдднуючи застосування новітніх технологій та історії, найкращіх інгредієнтів, воду Альп, а також досвід і знання висококласних спеціалістів, сиропи мають вишуканий, збалансований, природний смак і аромат, чистоту та насиченість, задовольняючи смаки найвимогливіших професіоналів.

Nuova Simonelli, завдяки якості своєї техніки для кав`ярень і застосування найновіших технологій та дизайну, сприяє розповсюдженню культури споживання кави еспресо по всьому світу. Обладнання для приготування класичних напоїв на основі еспресо від Nuova Simonelli - це золота середина між ціною та якістю.

Учасники 2016:


Smart Investment Group
Представник компанії Топер в Україні
58000 м. Чернівці
вул. Героїв Майдану, 150
тел. +380506643852, +380958123288
www.toper-ua.com.ua
ua.toper@gmail.com

Кава - це стиль життя, обсмаження - це справжнє мистецтво...

Приватне підприємство  «Смарт Інвестмент Групп» є офіційним представником турецької компанії Топер в Україні. Топер пропонує широкий модельний ряд обладнання: обладнання для обсмаження кави (ростери як промислові, так і магазинні), промислові млини для кави та спецій, обладнання для виготовлення цукрової пудри та інше обладнання харчової промисловості, яке завжди є в наявності в Україні.Україна, м. Харків,
вул. Примакова, 46
+38057-733-01-27

+38050-402-73-49

                                                                                       tehnolog03@gmail.com
                                                                                       http://tehnolog.com.ua/
Компанія «Технолог» ­ перший національний виробник ростерів для обсмаження кави не тільки на території Україна, але й СНД. Продумана до деталей конструкція, ергономічний дизайн, приємна цінова політика та багатолітній досвід у виробництві барабанних печей вивели українські ростери для кави у безперечні лідери на ринку. Модельний ряд ростерів складається з моделей на 2 кг., 5 кг., 12 кг. та 25 кг. Обладнання має всі необхідні сертифікати для роботи в Україні та країнах ЕС. Стрімкий та стабільний успіх ростерів #madeinukraine – це кращий аргумент для того, щоб зробити вибір на користь обладнання зробленого в Україні.
ТМ Світ Кави
пл. Катедральна, 6       
пл. Ринок, 30     
вул. Кульпарківська, 59  79000,  Львів, Україна
+380322952077
вул. Ігорівська, 12, 04070, Київ, Україна
www.svitkavy.com


ТМ «Світ Кави» працює на кавовому ринку України вже 16 років і за цей час отримала репутацію виробника високоякісної кави як в зернах, так і у вигляді напоїв.
У 2012 році там запроваджують власне обсмаження кави і виходять на ринок уже як компанія самостійної закупки та обсмаження зерен класу спешиаліті. Вони відслідковують всі етапи роботи зі зерном та кавою, в цьому філософія Світу Кави. Працювати з ними велике задоволення, вони завжди допоможуть вибрати найсмачнішу каву і ви її будете мати свіжою. Також ТМ «Світ Кави» є офіційним представником  ​ТМ «Bezzera» ​та «​Mazzer»​ ​і екслюзивним представником ​ТМ «Мare Terra»​ та «Giesen» в Україні.​

Нині ТМ «Світ Кави» об’єднує магазин, палярню і дві кав’ярні у Львові, також кав’ярню на Подолі в Києві.


Школа створена для професіоналів і початківців кавової справи. Де кожен зможе здобути нові знання, удосконалити навики. Наша школа - це простір творіння і експериментів і кавою.
Best Friend of Barista
www.bfb.ua
www.facebook.com/all4barista
067 442-63-66

Досконало знаючи потреби бариста і проблематику їх роботи, Best friend of barista пропонує обладнання і аксесуари, які допомагають зробити життя бариста легшим, а роботу результативнішою! Best friend of barista – ексклюзивний дилер компаній La Marzocco, Marco, Compak, Cafelat, Brewista та Rhinoware. На Lviv Coffee Festival Ви маєте можливість спробувати в дії La Marzocco Linea Mini і кавомолки Compak серії FRESH!

   

25 Coffee Roasters
М. Харків, Московський проспект, 273-К
Тел. +380577191917, +380503465100, +380503044427

www.25.biz.ua
info@25.biz.uaКоманда професійних ростерів і менеджерів «25 Coffee Roasters» займається обжарюванням і доставкою свіжообсмаженої кави в ресторани, офіси і додому до звичайного цінителя справжньої кави. Головними цінностями компанії є виростання тільки високоякісного зерна, дотримання високих стандартів обсмаження для приготування ідеального напою, та доставка свіжообсмаженної кави до споживача у найкоротші сроки.
Компанія є офіційним представником в Україні виробника ростерів «Probat».Barista Box
Київ,вул. Шота Руставеллі,31б
093 022 58 71, 063 416 76 77, 044 287 67 01
www.facebook.com/BaristaB0X?ref=hl
http://barista-box.com/

13 років ми працюємо на ринку України! І це не тільки 13 років досвіду та успіху, це також 13 років інновацій, впровадження стандартів і зміни сприйняття. Приєднуйся до лав Бариста Бокс з трендсеттерами кавової індустрії: LaMarzocco - еспресо машини, Mahlkoenig та Anfim - кавомолки, Coffee-Tech - шоп-ростери, FETCO - фільтр-кавоварки, Bestmax - фільтри-оптимізатори, Rex-Royal - суперавтомати.. Ск​ажете залізо? Ні - пристрасть:)

м. Київ
Арт-завод Платформа
вул. Магнітогорська 1а
ask@nuare.com.ua
www.nuare.coffee
+380443842212Ми багато часу проводимо дегустуючи сорти кави з усього світу. Ми відрізняємось вибагливим смаком, тому далеко не кожен сорт проходить відбір. Але та кава, що нас задовольнила – справді найкраща.
У процесі імпорту ми дотримуємося принципу ретельного контролю на кожному етапі. Тому ми власноруч організовуємо транспортування та зберігання кави. Адже до вас вона має дістатися у найкращому стані. 
Кожного місяця ми обсмажуємо десятки тон кави на нашому переобладнаному ростері Probat 1973 року.
Чавунний барабан на відкритому полум'ї, що є атрибутом компанії Probat починаючи з 1935 року, є нашим переважним методом обсмаження кави. 
Вже 5 років ми забезпечуємо  поціновувачів кави відмінним смаком та стабільною якістю кави NUARE.  Спираючись на багаторічний досвід наших співробітників, ми щоденно працюємо над створенням нових купажів та випуском моносортів кави.  Ми робимо все можливе, щоб задовольнити наших клієнтів, чий смак не менш вибагливий, ніж наш.76000 м.Івано-Франківськ
Вул. Ленкавського 17
тел. +380 95 646 33 66
www.garanti.com.uaGARANTI® Roaster & Grinder Co. Ltd., це іноваційна турецька компанія, яка займається виготовленням та постачанням професійного обладнання для обсмажки кави.
Існуючи на ринку більше ніж півстоліття, компанія розуміє потреби клієнтів та пропонує широкий асортимент професійного кавового обладнання та устаткування, від компактних домашніх моделей до обладнання промислового рівня.
GARANTI® відображає багаторічний досвід, отриманий в результаті міжнародної співпраці, а її представництва є у 85 країнах, в тому числі і Україні.

Продукція Coffee Lab Roasters це завжди впевненість в якості. Для того, щоб передати смак справжньої кави, компанія обсмажує тільки відбірні зерна. На вибір є, як моно-сорти, так і фірмові бленди, які поєднуючи декілька сортів, створюють особлививй аромат та передають зміст і глибину мистецтва правильної обсмажки кави.Учасники 2015:


 +380672360026
hario.ukraine@gmail.com
www.ibodr.com
www.facebook.com/HarioUkraine


RVC ​презентує проект ​​!ЖИВИ:)​

Унікальний проект міжнародної групи компаній RVC. М​іс​ія компан​ії - відродження та популяризація ручних способів приготування кави і чаю. 
​!ЖИВИ:) об'єднує професіоналів та поціновувачів ​"альтернативи", hand brewing. ​Стратегічний партнер компанії - японс​ь​ка компан​ія Hario​ («Король ​Скла»), ​світова легенда та визнаний лідер  з виготовлення гаджетів із скла та кераміки для приготування кави та чаю. Barista School  - навчальний тренінговий центр з підготовки професійних баріста. http://baristaschool.com.ua/
Свіжообсмажена кава "Right Now Coffee" http://rnow.coffee/
03680, м. Київ, пров. Бородянський, 3
+380 (44) 581-58-59
Office@MammyCoffee.com
www.MammyCoffee.com 
Компанія "Югов і Д" є українським підприємством по обсмаженню кави. Завдяки орієнтуванню на преміальну якість, продукція компанії "Югов і Д" завжди відповідає найвищим стандартам якості, будь-то зелена кава або обсмажена, зернова або мелена. Бренд "Mammy Coffee" є символом кращої кави і стилю в усьому світі.
Приєднуйтесь до нас в надзвичайному задоволенні смакування кави!
Наші майстри з обсмажування кави винайшли унікальну програму обсмажування кави, яка надає каві "Mammy Coffee" незвичайно насичений смак і довгий приємний післясмак.
Ми повністю відмовилися від використання ароматизаторів і покращувачів смаку, які псують натуральний смак кави. У нас виробництво виключно натуральної кави!Україна, м. Харків,
вул. Примакова, 46
+38057-733-01-27

+38050-402-73-49

                                                                                       tehnolog03@gmail.com
                                                                                       http://tehnolog.com.ua/
Виробниче підприємство «Технолог» - перший виробник ростерів для обсмажування кави на ринку України та СНД

Володіючи рядом конкурентних переваг, барабанні ростери для кави від компанії "Технолог" є кращою пропозицією для кавових виробництв на сьогоднішній день. Виготовляючи барабанні жаровні з 1998 року, компанія досконало вивчила технологію смаження кави, врахували всі побажання і досвід, а також напрацювання передових європейських компаній і результатом саме цієї роботи став модельний ряд ростерів з посиленою вентиляцією і нагріванням на 2кг., 5 кг., 20 кг., 50 кОфіційний представник компанії ТОПЕР в Україні
 Приватне підприємство Інтер інвестмент
58000 м. Чернівці
вул. Героїв Майдану, 160
тел. +380506643852, +380508010599
www.toper-ua.com.ua


Кава це стиль життя, Oбсмаження це справжнє мистецтво... Приватне підприємство  «Інтер інвестмент» є офіційним представником турецької компанії Топер в Україні. Обладнання сертифіковане згідно українського законодавства, на обладнання надається гарантія та відповідний сервіс. Компанія пропонує широкий вибір ростерів та іншого обладнання харчової промисловості, як магазинного типу так і потужне автоматичне промислове обладнання для міні-заводів.Best Friend of Barista
www.bfb.ua
www.facebook.com/all4barista

063 066-20-68
098 066-20-68


Досконал​о знаючи потреби бариста і проблематику їх роботи, ми пропонуємо їм обладнання і аксесуари, які, на нашу думку, допоможуть зробити життя бариста легшим, а роботу результативнішою!
Пропонуємо постачання кави, чаю і обладнання для кав’ярень. Продукція компаній Cafelat, La Marzocco, Promac, Rocket Espresso, Marco та Compak.
На Lviv Coffee Festival Ви маєте можливість спробувати в дії La Marzocco GS3 і кофемолки Compak нової серії FRESH!

   ТМ Світ Кави
пл. Катедральна, 6          
вул. Кульпарківська, 59  79000,  Львів, Україна
+380322952077
www.svitkavy.com


ТМ «Світ кави» працює на ринку 14 років, і за цей час здобуло репутацію виробника високоякісної кави – як в зернах, так в якості напою.
У 2012 році ТМ «Світ кави» запроваджує власне обсмаження зерна і виходить на ринок уже як виробник кави, яку самостійно привозить, обсмажує і продає. Підприємство працює з зеленим зерном класу преміум та спешіаліті.
Нині ТМ «Світ кави» об’єднує магазин, кав’ярню та палярню. Відтак надає повний спектр послуг: від гуртового та роздрібного продажу високоякісного свіжообсмаженого зерна - до горнятка еспрессо клієнтам власної кав’ярні.
 "ТМ Світ Кави є офіційним представником  ​ТМ Bezzera ​та ​Mazzer​ ​і екслюзивним представником ​ТМ Мare Terra​ та Giesen​"​


Школа створена для професіоналів і початківців кавової справи. Де кожен зможе здобути нові знання, удосконалити навики. Наша школа - це простір творіння і експериментів і кавою.


Київ, вул. Жилянська, 68, ТОВ Чайкофскі        
2898650; 4927914

Компанія «Чайкофскі» була створена в 2004 році. Задача компанії – надання першокласного сервісу для передових готелів та ресторанів у сегменті  гарячих напоїв та обладнання.

Кава Hausbrandt,- є найстарішою кавовою маркою з Трієсту – італійської столиці еспрессо. Завдяки високій якості, багатий традиціями, бренд Hausbrandt сьогодні представлений в таких історичних кав’ярнях  як Сан Марко і Делі Спекі в Трієсті, в галереї Уффіці у Флоренції, найстарішому ресторані Венеції Квадрі,  казино Максім в Монте Карло, відомому клубі 55 в Сан Тропе та в інших, орієнтованих на якість, закладах

 


Чай Ronnefeldt,- є загально визнаним  лідером в індустрії гостинності. Серед партнерів слід відмітити готелі мереж Кемпінскі, Інтерконтиненталь, Маріотт, Палаццо Версаче в Австралії, Бурж Аль Араб в Дубаї та багато інших висококласних готелів світу.

Barista Box
Київ,вул. Шота Руставеллі,31б
095 536 04 55, 063 416 76 77, 044 287 67 01
www.facebook.com/BaristaB0X?ref=hl
http://barista-box.com/

Компанія Barista Box – є  офіційним представником всесвітньовідомого бренду La Marzocco,фільтр-кавоварок FETCO, ростерів Solar та FZ-94 від інноваційного виробника Coffee-Tech Engineering, а також ексклюзивним  представником легендарних професійних кавомолок Mahlkonig та Anfim.
Команда Barista Box – закохані у каву люди, що  11 років представляють кращих виробників кавового обладнання на ринку України.Учасники 2014:

Голден Бар, ТОВ
01103, Київ, вул. Кіквідзе, 44
044 239-17-64
www.gbg-ua.com

Ексклюзивний представник компаній  CaffeMolinari, Enrich, Dammann, Betjeman and Barton, La Marzocco, Promac, Thermoplan, Rocket Espresso, Marco, Eureka та Compak. Постачання кави, чаю та обладнання для кав’ярень.

На КаваEXPO –  можливість спробувати в дії La Marzocco и кофемолки Compak нової серії Essential!
   
Альта Гурме Груп, ТОВ
вул. Сєдова, 8, м. Запоріжжя, Україна, 69057
+38 (061) 224 67 08
alta@agg.in.ua
www.agg.in.ua
www.aggshop.in.uaАльта Гурме Груп – офіційний представник в Україні всесвітньо відомих брендів illy, FAEMA, Alessi.
illy – італійська кава преміум-класу. 9 сортів 100% арабіки, незмінний протягом 50-ти років смак та аромат. 6 мільйонів чашок illy щодня подають у 50 000 кращих ресторанів, барів та готелів у 140 країнах.
FAEMA – лідер у виробництві професійного кавового обладнання для приготування ідеального еспресо. Консультації з вибору обладнання, гарантія, сервіс.

В рамках КаваEXPO відома шеф-баріста України Ірина Машихіна проведе майстер-клас з приготування безалкогольних та алкогольних коктейлів на основі еспресо illy.

+380672360026
hario.ukraine@gmail.com
www.ibodr.com
www.facebook.com/HarioUkraine

RVC - унікальна міжнародна компанія, один з напрямків діяльності якої є відродження та популяризація альтернативних (ручних) методів заварювання кави і чаю. RVC офіційний представник Hario в Україні.
НARIO– компанія-виробник легендарного термостійкого посуду, заснована в 1921 році в Японії.Товари HARIO високо оцінені кавовими професіоналами по всьому світу. Чайники  та воронки для заварювання ароматної альтернативної кави, вакуумні сифони, кавомолки, та інші аксесуари  -  це не тільки заморожуючий процес приготування кави, а й особливе ставлення компанії до баріста  та споживачів.
03680, м. Київ, пров. Бородянський, 3
+380 (44) 581-58-59
Office@MammyCoffee.com
www.MammyCoffee.com 
Компанія "Югов і Д" є українським підприємством по обсмаженню кави. Завдяки орієнтуванню на преміальну якість, продукція компанії "Югов і Д" завжди відповідає найвищим стандартам якості, будь-то зелена кава або обсмажена, зернова або мелена. Бренд "Mammy Coffee" є символом кращої кави і стилю в усьому світі.
Приєднуйтесь до нас в надзвичайному задоволенні смакування кави!
Наші майстри з обсмажування кави винайшли унікальну програму обсмажування кави, яка надає каві "Mammy Coffee" незвичайно насичений смак і довгий приємний післясмак.
Ми повністю відмовилися від використання ароматизаторів і покращувачів смаку, які псують натуральний смак кави. У нас виробництво виключно натуральної кави!

ТМ Світ Кави
пл. Катедральна, 6          
вул. Кульпарківська, 59  79000,  Львів, Україна
+380322952077
www.svitkavy.com


ТМ «Світ кави» працює на ринку 14 років, і за цей час здобуло репутацію виробника високоякісної кави – як в зернах, так в якості напою.
У 2012 році ТМ «Світ кави» запроваджує власне обсмаження зерна і виходить на ринок уже як виробник кави, яку самостійно привозить, обсмажує і продає. Підприємство працює з зеленим зерном класу преміум та спешіаліті.
Нині ТМ «Світ кави» об’єднує магазин, кав’ярню та палярню. Відтак надає повний спектр послуг: від гуртового та роздрібного продажу високоякісного свіжообсмаженого зерна - до горнятка еспрессо клієнтам власної кав’ярні.
Також ТМ Світ Кави є офіційним представником  компанії Bezzera та екслюзивним представником компанії Мare Terra.
Україна, м. Харків,
вул. Примакова, 46
+38057-733-01-27

+38050-402-73-49

                                                                                       tehnolog03@gmail.com
                                                                                       http://tehnolog.com.ua/
Виробниче підприємство «Технолог» - перший виробник ростерів для обсмажування кави на ринку України та СНД

Володіючи рядом конкурентних переваг, барабанні ростери для кави від компанії "Технолог" є кращою пропозицією для кавових виробництв на сьогоднішній день. Виготовляючи барабанні жаровні з 1998 року, компанія досконало вивчила технологію смаження кави, врахували всі побажання і досвід, а також напрацювання передових європейських компаній і результатом саме цієї роботи став модельний ряд ростерів з посиленою вентиляцією і нагріванням на 2кг., 5 кг., 20 кг., 50 кг.
Купити квитки
Організатор:
За підтримки:
Святковий партнер:
Технічний партнер:
Інформаційні партнери: