3-5 вересня 2021 року
Палац Потоцьких
LVIV COFFEE FESTIVAL
єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

Кавовий тур


Щороку львів’яни та гості міста вирушають у тур кав’ярнями Львова, щоб обрати найкращу. Важливими є кава, люди, атмосфера, прийняття, те, що робить кав’ярню особливою.

Цього року учасниками Кавового туру є:


Як відбувається визначення найкращої кав’ярні*?

Голосування за найкращу кав’ярню є кількох форматів:

•  на сайті Lviv Coffee Festival —  становить 40 % від суми голосів усіх форматів голосування 
Тривалість: 10 вересня, 10:00 - 15 вересня, 16:00 
Механіка: на сайті у рубриці «Голосування за найкращу кав’ярню» створюється спеціальне поле з логотипами кав’ярень-номінантів. Кожен, хто відвідує сайт, може проголосувати тільки за одну кав’ярню. Про зарахування голосу приходить підтвердження на поштову скриньку.

•  на fb-cторінці Lviv Coffee Festival — становить  30 % від суми голосів усіх форматів голосування
Тривалість: 10 вересня, 10:00  – 15 вересня, 16:00
Механіка: на facebook-сторінці створюється спеціальне поле з логотипами кав’ярень-номінантів. Кожен, хто відвідує сторінку фестивалю, може проголосувати тільки за одну кав’ярню. 

• Амбасадор Lviv Coffee Festival – становить 15% від суми голосів усіх форматів голосування 
Тривалість: 2 – 5 вересня 2019 року
Механіка: амбасадор протягом чотирьох днів відвідує кав’ярні-учасниці, оцінює каву, її подачу, обслуговування та атмосферу закладу.

Першим амбасадором #LvivCoffeeFestival став харизматичний львів’янин, успішний чоловік та справжній поціновував кави Леонід Мартинчик. Леонід веде один із перших україномовних lifestyle блогів в Instagram, який неодноразово був визнаний одним із кращих в Україні. А ще він бренд амбасадор багатьох світових лейблів та співрацював з десятком світових компаній, видань та фестивалів, експерт з естетики та особистого бренду, консультант з Instagram та стилю, автор тренінгів та майстер класів, телеведучий.

Леонід Мартинчик вважає, що натхнення немає ніякого відношення до професіоналізму і одночасно стверджує, що лише справжній професіонал може надихати. А ще він дуже любить каву, і для нього це не просто напій чи певний ритуал. Він стверджує, що для нього «кава як спосіб життя».

Тож, Леонід точно об’єктивно оцінюватиме каву, професіоналізм та атмосферу у кожній кав’ярні, яка бере участь у Кавовому турі, і віддасть перевагу найдостойнішій.

• Таємний експерт – становить 15 % від суми голосів усіх форматів голосування 
Тривалість: 12 – 15 вересня 2019 року
Механіка: експерт протягом чотирьох днів відвідує кав’ярні-учасниці та оцінює кожну за встановленими критеріями за 10-ти бальною шкалою. В кінці туру підраховуються бали кожної кав’ярні.

Хто є таємним експертом Lviv Coffee Festival у 2019 році є таємницею до завершення Кавового туру. Його ім’я та експертні висновки стануть відомими в останній день Кавового туру, 15 вересня 2019 року.

У визначені строки усі типи голосування закриваються і починається підрахунок голосів. Найкращою стає та кав’ярня, яка набере найбільшу кількість голосів за результатами усіх типів голосування.

Окрім кав’ярні, яка буде найкращою, організатори та друзі Lviv Coffee Festival також відзначать кав’ярні, які є особливими, кожна по-своєму, в наступних номінаціях:

«Кава в джезві»
«Кава з собою»
«Гостинна кав’ярня»
«Кава з історією»
«Відкриття року»
«Кава і до кави»
«Мистецька кав’ярня»
«Еко- кав’ярня»
«Альтернативна кава»

Оголошення результатів голосування відбудеться 15 вересня 2019 року о 18:00 на головній сцені Lviv Coffee Festival. (Підсумки усіх типів голосування буде розміщено на офіційній сторінці фестивалю coffeefest.lviv.ua).

Кав’ярня, яка виборола звання «Найкраща кав’ярня 2019 року», отримає  кубок переможця та неймовірний приз для своєї команди: сертифікат на міжнародну програму навчання Coffee Skills Program «Вступ до кави» з можливістю проходження сертифікації SCA.

*У голосуванні за найкращу кав’ярню міста Львова беруть участь заклади, які попередньо зголосилися.Акція від ТМ Орасі «Спробуй каву з рослинним молоком»

Під час Кавового туру в кав'ярнях-учасницях можна буде спробувати каву з рослинним молоком від ТМ Орасі. Відвідувачі кав’ярень при замовленні кавових напоїв з додаванням молока, зможуть замінити звичайне молоко на рослинне, і придбати такий напій за спеціальною акційною ціною.

А ще така кава буде дуже корисною, адже рослинне молоко ТМ Орасі не містить глютену та лактози, ГМО та консервантів, містить мікроелементи, білки та вітаміни, підходить для веганів. Рослинне молоко Орасі створене з максимальною користю для здоров’я!

*Рослинні напої ТМ ОРАСІ (ORASI) - це низка продуктів італійської компанії Унігра (Unigra.it), яка є європейським лідером в переробці рослинних компонентів, та постачанні сировини для харчової промисловості. Напої створені переважно із сировини італійського походження, та містять тільки натуральні компоненти.

Це новий напрямок здорового харчування, вже популярний в світі. Спеціалісти Унігра створюють різноманітні смаки для вашого задоволення.

В асортименті Орасі є як класичні смаки (соя, рис, мигдаль, какао, ваніль), так і унікальні (волоський горіх, фундук). Новітні розробки – це спеціальна лінійка напоїв для професійного використання – Орасі Бариста (Orasi Barista) – для приготування вашого улюбленого капучіно зі смаками кокосу, мигдалю вівсянки та сої.

Голосуй тут
Купити квитки